Magdalena Przybyłowska

Nazywam się Magdalena Przybyłowska, jestem dyplomowanym dietetykiem. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku DIETETYKA na Wydziale Nauk o Zdrowiu na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ze względu na wzrastające zainteresowanie tematyką żywienia oraz tematyką zdrowego stylu życia ukończyłam studia II stopnia na kierunku DIETETYKA na Wydziale Lekarskim II na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Podczas studiów odbyłam praktykę w licznych oddziałach szpitalnych, prowadziłam edukację żywieniową wśród dzieci w ramach projektu „Mądre Żywienie - Zdrowe Pokolenie” organizowaną przez Polskie Towarzystwo Dietetyczne.

W mojej pracy z pacjentami zauważyłam, że zmiana nawyków żywieniowych zaczyna się w głowie, a motywacja jest podstawą do działania. Wychodząc naprzeciw ukończyłam Studia Podyplomowe z PSYCHODIETETYKI na SWPS Uniwersytecie Humanistyczno- Społecznym we Wrocławiu.

Jestem edukatorem żywieniowym w ogólnopolski programie „Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy”, którego celem jest wzrost świadomości nas ludzi dorosłych jak ważne jest prawidłowe żywienie dzieci.

Jestem członkiem POLSKIEGO STOWARZYSZENIA DIETETYKÓW, zrzeszającego wykwalifikowanych specjalistów z zakresu żywienia.

Pracuję również w Ogólnopolskim Programie „PO-ZDRO”, którego celem jest profilaktyka chorób sercowo-naczyniowych i cukrzycy wśród gimnazjalistów Wrocławia.

Ze względu na chęć poznawania nowości w świecie dietetyki oraz podnoszenia kwalifikacji uczestniczę w wielu szkoleniach, konferencjach naukowych związanych z dietetyką. Między innymi:

  • ✓ Szkolenie „Żywienie i suplementacja w sporcie”
  • ✓ Szkolenie „Kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci”
  • ✓ „Nowe oblicze autyzmu. Mikroflora, dieta, metabolity w moczu, czy taka diagnostyka ma sens?”

Dobrym doświadczeniem było i jest do dnia dzisiejszego prowadzenie cyklicznych audycji radiowych o zdrowiu i chorobie w radiu Rodzina w Kaliszu wraz z Panią doktor Elżbietą Dębską - edukatorem w diabetologii z rekomendacją sekcji pediatrycznej PTD.

Oprócz wiedzy związanej z dietetyką interesuję się również aktywnością fizyczną, która jest niezbędna w podejmowanych działaniach żywieniowych. Dlatego będąc od najmłodszych lat związana z tańcem, ukończyłam kurs INSTRUKTORA TAŃCA SPORTOWEGO, chcąc się z Państwem dzielić swoją pasją w sposób profesjonalny.

Zapraszam Państwa do współpracy. Razem będzie łatwiej podejmować zmianę nawyków żywieniowych.

mgr Magdalena Przybyłowska
dietetyk, psychodietetyk, edukator żywieniowy, instruktor tańca

Certyfikaty:

mgr Magdalena Przybyłowska DIETETYK, PSYCHODIETETYK, EDUKATOR ŻYWIENIOWY, INSTRUKTOR TAŃCA
M-Diet Gabinet Dietetyczny
ul. Staszica 45 (zielony budynek)
Kalisz, 62-800 Polska
www.m-diet.pl
Made by SAWIT